Sık Sorulan Sorular

Farmasi, Dr. Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında sağlık sektöründe ilaç ve ham madde üretimi amacıyla kurulmuş bir firmadır. Yani Farmasi 1950 yılında doğarak tüm insanlara kazanç kapısı olmuştur. Farmasi, 1985 yılında ise kozmetik alanına adım atmıştır.

Türk sermayeli olarak kurulan Farmasi 132 ülkeye ihracat yapan bir şirkettir. Ülke içerisinde üretildiğinden dolayı yerli malı kullanarak Farmasi ile ekonomiye can verilebilmektedir. Yerli şirket olması fiyat rekabeti yönünden de avantaj sağlamakta, kaliteli ürünler uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

Sitemiz üzerinden Farmasi Kayıt Formu’nu doldurarak başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Başvuru sonrasında Farmasi Danışmanı tarafından aranırsınız. Farmasi hakkındaki tüm detaylı bilgiler verilir ve Farmasi Kayıt işleminiz gerçekleşir. Farmasi kayıt sonrasında size verilen bilgiler ile online katolog’dan sipariş verebilir isterseniz farmasi ürün katoloğunuz adresinize ücretsiz gönderilir.

Üyelik Başvurusu için : Farmasi Üyelik sayfasından başvuru yapabilirsiniz.

Farmasi’ye üye olduğunuzda kozmetik ürünlerini katalog fiyatından %30, DR. Cevdet Tuna ürünlerini %40 daha avantajlı alabilirsiniz.

Üyeliğinizin ilk ayında 180 TL Puan sipariş vererek 1 adet CC Krem, 1 Adet Extreme Curl Maskara Hoşgeldin birinci ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin ikinci ayında 180 TL Puan sipariş vererek 1 adet Sarımsaklı Şampuan, 1 adet 250 ML DR. Cevdet Tuna At Kestanesi 250 ML Masaj Kremi Hoşgeldin ikinci ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin üçüncü ayında 180 TL Puan sipariş vererek 1 adet Reina EDP Parfüm, 1 adet Reina Vücut Losyonu, 1 adet Reina Rolon Hoşgeldin üçüncü ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Hediyeleri alabilmek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok . 180 TL Puana ulaşıldığında sistem otomatik olarak sepetinize ekleyecektir. 180 TL Puan alışveriş geçerli ay içinde tek seferde de verilebilir, parça parça da verilebilir.


*Not: Kampanyalarda Değişiklikler olabilmektedir.

Farmasi sistem destek bedeli adı altında 2018 yılı ve öncesinde üye kayıtlarından 5 TL almaktaydı. 2018 yılı sonrasında sistem destek bedeli kaldırılmıştır. Herhangi bir üyelik ücreti kalmamıştır, alınmamaktadır.

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra çevrenizde ki kişilere Farmasi’yi önererek ekip kurabilir, onlarıda üye yaparak ekip cironuzuzu yükseltip prim sisteminden yararlanabilirsiniz.